Home 

pracovní obuv kotníková obuv

  Filtr podle značek | zrušit | zobrazeno 31 produktů

  Seřadit podle ceny | vzestupně | sestupně | zrušit

Zobrazení:  velké obrázky malé obrázky bez obrázků  
1 2 3 4
 • Bezpečnostní obuv Nomad S3 NOMADS3NO

  Bezpečnostní obuv Nomad S3 NOMADS3NO

  Kvalitní bezpečnostní kotníková obuv s označením S3 CI HI WR SRC.Nový koncept zajišťuje ochranu proti vodě a navíc jí odpuzuje-použita voděodolná Freetex membrána. Svršek obuvi tvoří kvalitní Buffalo kůže, použita kompozitová špička 200J, lehčí než ocel a nevede teplo ani chlad, ultra flexibilní kompozitová stélka proti propichu, TPU podešev pro lepší odolnost proti oděru.Výborná přilnavost na všech povrchách, výztuha v patě k ochraně proti nadměrnému opotřebení, na špičce PU ochrana proti okopu a nárazu, reflexní pásky s vysokým stupněm viditelnosti a lepší podporou klenby, podšívka z Polyesteru, vyměnitelná vložka z Polyester/EVA pro dokonale větrané nohy. Nemagnetická obuv. Barva černá(NOMADS3NO), hnědá(NOMADS3MA).

  Obvykle do týdne

  1960,00 Kč bez DPH
  2371,60 Kč s DPH
  Bezpečnostní obuv Nomad S3 NOMADS3NO Bezpečnostní obuv Nomad S3 NOMADS3NO Bezpečnostní obuv Nomad S3 NOMADS3NO Bezpečnostní obuv Nomad S3 NOMADS3NO Bezpečnostní obuv Nomad S3 NOMADS3NO Bezpečnostní obuv Nomad S3 NOMADS3NO
 • Zimní obuv Jumper2 S3 JUMP2S3FENO

  Zimní obuv Jumper2 S3 JUMP2S3FENO

  Bezpečnostní zimní obuv s podšívkou, svršek-pigmentová kůže, nitřní část a vložka-polyester, vyměnitelná stélka, podrážka-vstřikovaný polyuretan s dvojitou tuhostí, novinka 2013.

  Obvykle do týdne

  740,00 Kč bez DPH
  895,40 Kč s DPH
 • Bezpečnostní obuv Superviser S3 SUPERS3NO

  Bezpečnostní obuv Superviser S3 SUPERS3NO

  Kvalitní bezpečnostní obuv, svršek z jehněčí kůže, vnitřní část-polyester, vyměnitelná, perforovaná stélka z polyesteru na EVA, mezipodešev- cementovaná s mono Polyuretanem, vodotěsná obuv, neobsahuje kovové části, kompozitová špice a podrážka, tlumič nárazů v patě Panashock®, olejiodolný svršek, protiskluzová podešev.

  Obvykle do týdne

  1247,00 Kč bez DPH
  1508,87 Kč s DPH
 • Bezpečnostní obuv Proton S1P PROTOSPNO

  Bezpečnostní obuv Proton S1P PROTOSPNO

  Bezpečnostní obuv s kompozitovou špičkou s odolností 200J, lehčí než ocel, nevede teplo ani chlad, ultra flexibilní kompozitová stélka odolná proti propíchnutí, polstrovaný okraj a jazyk pro lepší komfort nošení, zesílená klenba na podešvy, flexní zóna a V STAB SYSTEM, rychlé šněrování,Horní část: Barvená štípenková kůže. Podšívka: polyamid mesh. Vložka: Vyměnitelná, tvarovaná - polyamid EVA. Podešev: Vstřikovaný PU s dvojitou hustotou.

  Obvykle do týdne

  716,00 Kč bez DPH
  866,36 Kč s DPH
  Bezpečnostní obuv Proton S1P PROTOSPNO Bezpečnostní obuv Proton S1P PROTOSPNO
 • Bezpečnostní obuv D-Star S1P DSTARSPBE

  Bezpečnostní obuv D-Star S1P DSTARSPBE

  Kvalitní bezpečnostní obuv typu S1P, moderního designu a ergonomie, materiál – hovězí štípenková kůže s meshem nebo semišem, kompozitová špice a planžeta proti propichu, podrážka z polyuretanu a gumy. Barva béžová.

  Obvykle do týdne

  1292,00 Kč bez DPH
  1563,32 Kč s DPH
 • Bezpečnostní obuv Sault S3 ESD SAULTE3NO

  Bezpečnostní obuv Sault S3 ESD SAULTE3NO

  DOPRODEJ

  Bezpečnostní obuv s ocelovou špičkou a planžetou, ESD certifikace,  horní část barvená štípenková kůže, vložka polyamid, vnitřek obuvi - vyměnitelná vložka - polyamid na EVA, podešev vstřikovaný PU s dvojitou tuhostí.

  DOPRODEJ!

  Do vyprodání zásob

  816,00 Kč bez DPH
  987,36 Kč s DPH
 • Bezpečnostní obuv Virage S1P VRAGESPNR

  Bezpečnostní obuv Virage S1P VRAGESPNR

  Kvalitní bezpečnostní obuv nemagnetická, bez kovových součástí se zpevněnou kompozitní bezpečnostní špičkou.Svrchní vrstva-semišová štípenková kůže a "MESH" polyester.Podšívka polyester.Vložka vyměnitelná, tvarovaná-polyester/EVA.Podešev-vstřikovaný PUR s dvojitou hustotou.Barva černá(VIRAGESPNR), šedá(VIRAGESPGV).

  Obvykle do týdne

  999,00 Kč bez DPH
  1208,79 Kč s DPH
  Bezpečnostní obuv Virage S1P VRAGESPNR Bezpečnostní obuv Virage S1P VRAGESPNR
 • Bezpečnostní obuv Voyager S1P VOYAGSPGB

  Bezpečnostní obuv Voyager S1P VOYAGSPGB

  Bezpečnostní kotníková obuv s výztuhou ve špičce a podrážce. Svršek: semišová štípenková kůže. Podšívka: polyamidová síťovina. Vložka: pevná, polyamid/EVA. Podrážka: dvousložkový PU nástřik. Barva šedá-modrá. EN ISO 20345

  Obvykle do týdne

  606,00 Kč bez DPH
  733,26 Kč s DPH
 • Bezpečnostní obuv Jumper2 S1P JUMP2SPNO

  Bezpečnostní obuv Jumper2 S1P JUMP2SPNO

  Bezpečnostní kotníková obuv, barva černá. Svršek: barvená štípenková kůže. Podšívka: Mesh polyamid. Vložka: fixovaná-polyamid/EVA. Podrážka: dvousložkový PU nástřik. EN ISO 20345.

  Obvykle do týdne

  439,00 Kč bez DPH
  531,19 Kč s DPH
 • Bezpečnostní obuv Jumper2 S1 JUMP2S1NO

  Bezpečnostní obuv Jumper2 S1 JUMP2S1NO

  Bezpečnostní kotníková obuv S1, barva černá. Svršek: barvená štípenková kůže. Podšívka: Mesh polyamid. Vložka: fixovaná-polyamid/EVA. Podrážka: dvousložkový PU nástřik. EN ISO 20345.

   

  Obvykle do týdne

  428,00 Kč bez DPH
  517,88 Kč s DPH
1 2 3 4

VÝBĚR DLE:

Aktuality

archiv novinek

Aktuality na váš email

Odhlásit odběr
Facebook