Aktuality

Chase Ergonomie

3.10.2012

Připravili jsme pro Vás zajímavou novinku na českém trhu.

Dovolte, abychom Vám představili partnera, jehož produkty najdete nově na našich stránkách především
v sekci "antivibračních rukavic"://pracovni-rukavice.probez.cz/component.php?cocode=catalogue&icid=552
ale také v sekci "chrániče beder, kolen a zápěstí": //www.probez.cz/component.php?cocode=catalogue&icid=493

Výrobní firma Chase Ergonomie, a.s. byla založena v roce 1991.
Jejím posláním je přinášet lékařské a vědecké poznatky při vývoji produktů prodávaných jako ochranné prostředky pro snížení poranění pohybového aparátu. Tato myšlenka firmu odlišuje v poli dodavatelů ergonomických výrobků bez zaměřeného přístupu.
Desetiletí vývoje v Chase Ergonomie přineslo kvalitu v oblasti antivibračních rukavic, chráničů a podpěr pro zápěstí, kotníky, kolena a lokty, a jedinečných biologicky rozložitelných ochranných brýlí.
V odvětví, kde trendem je používání levnějších materiálů a levnějšího zpracování, Chase Ergonomie obvykle inovuje své produkty především s ohledem na výzkum a vylepšené materiály.
Firma spolupracuje s lékaři a inženýry v USA, kteří jsou uznávanými odborníky v oblasti mechaniky a motoriky lidského těla, specialisty chirurgie ruky a specifických trauma oblastí.
Tímto přístupem k vývoji produktů, si firma Chase Ergonomie udržuje vedoucí roli ve vývoji antivibračních rukavic a pomůcek, které úzce souvisí s ochranou lidského zdraví při práci.
Existující předpisy, evropské normy nebo normy ISO, Chase Ergonomii nejen splňuje ale i překračuje, především v produktech řady DECADE.
Sídlo firmy, výzkumné a výrobní zařízení jsou umístěna v Albuquerque, New Mexico, v USA.

Katalog: upload/File/Katalog_Chase_Ergonomics_Decade.pdf

Internetová prezentace: www.chaseergo.com


 

 
zpětVÝBĚR DLE:

Aktuality na váš email

Odhlásit odběr
Facebook