O firmě

Společnost PROBEZ OOPP, s.r.o. je obchodní firma s výhradně českým vlastnictvím, jež si svou obchodní politikou klade za cíl dodávat osobní ochranné pracovní prostředky (OOPP) do provozů v ČR a pomocí těchto stránek i jednotlivcům.

Zabýváme se:

1. velkoobchodním prodejem OOPP konečnému spotřebiteli

2. internetovým prodejem OOPP (e-shop)

3. zakázkovou textilní výrobou (vlastní šicí dílna)

naplnění prodeje se snažíme dosáhnout jednak oslovením firem prostřednictvím svých obchodních zástupců, dále vydáváním katalogů zboží, cílenou propagací a v neposlední řadě i provozem těchto internetových stránek.

Značka vznikla v roce 1995 a od té doby zaznamenávala každoročně růst obchodního obratu, zkvalitňování servisu a služeb, rozšiřování sortimentu zboží a také profesionální přístup k zákazníkům.

V současné době registrujeme již více než dva tisíce odběratelů, většinu objednávek realizujeme v Čechách, vlastními užitkovými vozy ze svého velkoobchodního skladu v Plzni nebo za pomoci smluvní přepravní služby.

Společnost PROBEZ OOPP, s.r.o. je v souladu s ustanovením § 12 zákona č. 137/1995 Sb. majitelem ochranné známky PROBEZ, vedené v rejstříku ochranných známek pod číslem zápisu 250517.

 

Osvědčení o zápisu ochranné známky Osvědčení o zápisu ochranné známky - strana 2 Osvědčení o zápisu ochranné známky - strana 3


VÝBĚR DLE:

Aktuality

archiv novinek

Aktuality na váš email

Odhlásit odběr
Facebook