O firmě

Společnost PROBEZ OOPP, s.r.o. je obchodní firma s výhradně českým vlastnictvím, jež si svou obchodní politikou klade za cíl dodávat osobní ochranné pracovní prostředky (OOPP) do provozů v ČR a pomocí těchto stránek i jednotlivcům.

Zabýváme se:

1. velkoobchodním prodejem OOPP konečnému spotřebiteli

2. internetovým prodejem OOPP (e-shop)

3. zakázkovou textilní výrobou (vlastní šicí dílna)

naplnění prodeje se snažíme dosáhnout jednak oslovením firem prostřednictvím svých obchodních zástupců, dále vydáváním katalogů zboží, cílenou propagací a v neposlední řadě i provozem těchto internetových stránek.

Značka vznikla v roce 1995 a od té doby zaznamenávala každoročně růst obchodního obratu, zkvalitňování servisu a služeb, rozšiřování sortimentu zboží a také profesionální přístup k zákazníkům.

V současné době registrujeme již více než dva tisíce odběratelů, většinu objednávek realizujeme v Čechách, vlastními užitkovými vozy ze svého velkoobchodního skladu v Plzni nebo za pomoci smluvní přepravní služby.

Společnost PROBEZ OOPP, s.r.o. je v souladu s ustanovením § 12 zákona č. 137/1995 Sb. majitelem ochranné známky PROBEZ, vedené v rejstříku ochranných známek pod číslem zápisu 250517.

 

Osvědčení o zápisu ochranné známky Osvědčení o zápisu ochranné známky - strana 2 Osvědčení o zápisu ochranné známky - strana 3


VÝBĚR DLE:

Aktuality

 • 24.02.2020

  Nedostupnost Respirátoru FFP3

  V souvislosti s aktuálním výskytem Koronaviru v Číně a vysoké poptávce ohledně respirátorů FFP3, bohužel v současné době nemáme z důvodu nedostatku u výrobce a dodavatele respirátory FFP3 skladem.

  Děkujeme za pochopení.

   

  více
 • 26.09.2018

  Pokročilá ochrana Nano-Tech

  zabraňuje pronikání kapalin do rukavic

   

  více
 • 24.05.2018

  GDPR

  ochrana osobních údajů

  více
archiv novinek

Aktuality na váš email

Odhlásit odběr
Facebook