Podporujeme

PODPORUJEME

Vážení zákazníci, obchodní partneři, návštěvníci našich webových stránek.

Všichni víme, že život není jen práce nebo zábava. Život přináší dobré i zlé. Jak praví jedno české úsloví: „nemoci nechodí po horách, ale po lidech“. Bohužel i po dětech.

Když už se nemoc nebo něco nepěkného v životě dítěte přihodí, existují způsoby, jež pomohou situaci zvládat lépe. Jednou z možností je pomoc od jiných, která má mnoho podob.

Naše firma, se také snaží pomáhat. Není jednoduché vybrat komu a jakým způsobem pomoc poskytnout. O okolnostech, které nás k tomu přivedli se zmiňovat nebudeme.

Předpokládáme, že je Vám známa Fakultní nemocnice v Motole a také jste slyšeli o vážných onemocněních krvetvorby, jako je leukémie. Tato závažná onemocnění se u dětí léčí právě na tomto špičkovém pracovišti, kde se nachází i transplantační jednotka dětské hemato-onkologické kliniky. A právě při této jednotce vzniklo sdružení, které jsme si pro svou pomoc zvolili. O tomto sdružení s názvem DONOR, což znamená dárce, se dozvíte více na jeho webových stránkách //www.donor.cz

Je nám ctí, že můžeme pomáhat prostřednictvím organizace, za kterou stojí špičkoví odborníci světové úrovně, kvalitní zdravotnický personál, lidé, kteří mají srdce na dlani a v neposlední řadě i vyléčené děti.

Je na Vás, milí přátelé, zda se připojíte, i v této nelehké době, ale jak říká Marek Eben: „… kdykoliv jsem přispěl, jakoukoliv částkou, nikdy mně posléze nechyběla…“. A my jsme si ověřili, že tomu tak skutečně je.

Ať se rozhodnete jakkoliv, přejeme Vám všem zdraví, spokojenost, úspěchy v životě osobním i profesním a děkujeme za čas, který jste strávili čtením těchto řádků.

Za společnost PROBEZ OOPP, s.r.o.

Ondřej Macko a Tomáš Skala

 

 


Pavel Přibyl (Motorsport Přibyl s.r.o.)
jezdec automobilových soutěží MČR

//www.bob-rallyeteam.cz/cz/posadka.php

 
SDH Žákava
účastník západočeské hasičské ligy - OKAL CUP
//youtu.be/I0dWZ1JQ6mk


RT ZAJEČOV (při MO ČRS Hořovice)
úspěšný sportovní oddíl rybolovné techniky(castingu), jehož součástí je juniorský mistr světa, mistr ČR a reprezentant Tomáš Spáčil
//www.probez.cz/upload/File/TS_SEZONA_2015.doc
   


VÝBĚR DLE:

Aktuality

archiv novinek

Aktuality na váš email

Odhlásit odběr
Facebook